DZWOŃ JUŻ TERAZ +48 507 160 453

Oferta

Od 13 lat do teraz wiodąca działalnością naszej firmy jest wykonywanie tynków maszynowych cementowo- wapiennych.

Tynki które kładziemy u naszych klientów są tynkami tradycyjnymi. Obecnie jesteśmy wiodąca firmą wykonującą tego typu usługę na rynku mazowieckim. 

Zlecenia jakie otrzymujemy sa przeróżne od tynkowania domów jednorodzinnych po wille, hale przemysłowe, biurowce. Nasza firma jest rodzinnym przedsiębiorstwem. Nie zlecamy usług podwykonawca a tym bardziej pracownikom ze wschodu. Do każdego zlecenia podchodzimy poważnie oraz solidnie. 

Przy każdym zleceniu tynkujemy ściany w taki sposób jak byśmy mieli sami tam mieszkać. Od 13 lat nie mieliśmy jeszcze żadnej reklamacji na naszą pracę. Co więcej nasi klienci polecają nas swoim znajomym. W ciągu roku 80% tynków jakie wykonujemy są z polecenia. 

Mozemy szczycić się jakością, równymi ścianami, idealnymi kątami. Wielu klientów u których tynkowaliśmy sciany nie decydują się na ich szpachlowanie gdyż uważają ze są prawie tak gładkie jak gips. 

Jeżeli klient się wacha co do wyboru naszej firmy tynkarskiej zawsze mu powtarzamy, prosze zobaczyć nasze tynki cementowo-wapienne i porównać je do innych. Zawsze wygrywamy w tej konkurencji. 

 

Zlecenia na tynki maszynowe przyjmujemy z terenu woj. Mazowieckiego głównymi regionami na jakich wykonujemu usługę są powiaty: Pruszkowski, Warszawski-Zachodni.